Home

claritate deget mare Festival romania ungaria tenis de masa introduce Sud de est

România - Ungaria 4-0, în Billie Jean King Cup | Cristian și Niculescu au  câștigat meciul de dublu - Eurosport
România - Ungaria 4-0, în Billie Jean King Cup | Cristian și Niculescu au câștigat meciul de dublu - Eurosport

România învinge Ungaria la Campionatul Mondial de tenis de masă masculin |  Newsweek Romania
România învinge Ungaria la Campionatul Mondial de tenis de masă masculin | Newsweek Romania

Andreea DRAGOMAN revine la masa de joc. România întâlnește Ungaria – Ziarul  Mesagerul de Sibiu
Andreea DRAGOMAN revine la masa de joc. România întâlnește Ungaria – Ziarul Mesagerul de Sibiu

În frunte cu Bernadette Szocs, România a spulberat Ungaria la tenis de masă.  Tricolorele erau deja
În frunte cu Bernadette Szocs, România a spulberat Ungaria la tenis de masă. Tricolorele erau deja

Performanță de excepție pentru tenisul de masă: două echipe cu jucătoare  din România dispută finala feminină de dublu la Campionatul European de la  Munchen
Performanță de excepție pentru tenisul de masă: două echipe cu jucătoare din România dispută finala feminină de dublu la Campionatul European de la Munchen

Clubul Crisul Oradea va avea o sectie de tenis de masa (FOTO)

O româncă, cea mai bună jucătoare de tenis de masă din Europa. Ce a  întristat-o - Stirileprotv.ro
O româncă, cea mai bună jucătoare de tenis de masă din Europa. Ce a întristat-o - Stirileprotv.ro

România va organiza Mondialul de juniori de tenis de masă: „Obiectivul a  devenit realitate”
România va organiza Mondialul de juniori de tenis de masă: „Obiectivul a devenit realitate”

România, campioana Europei la tenis de masă: Bernadette Szocs a câștigat  spectaculos medalia de aur | Newsweek Romania
România, campioana Europei la tenis de masă: Bernadette Szocs a câștigat spectaculos medalia de aur | Newsweek Romania

Tenis de masă - Wikipedia

Ca-li-fi-ca-re! România a zdrobit Ungaria în concursul feminin pe echipe de  la Jocurile Europene | Sport.ro
Ca-li-fi-ca-re! România a zdrobit Ungaria în concursul feminin pe echipe de la Jocurile Europene | Sport.ro

Succes istoric pentru România! Bernadette Szocs a cucerit medalia de aur la  Jocurile Europene de tenis
Succes istoric pentru România! Bernadette Szocs a cucerit medalia de aur la Jocurile Europene de tenis

Final de drum pentru naționala României de tenis de masă. Fetele noastre au  fost eliminate de Hong Kong - Playsport
Final de drum pentru naționala României de tenis de masă. Fetele noastre au fost eliminate de Hong Kong - Playsport

România - Ungaria, în grupa A1, contând pentru Campionatul European Malmo  2023 - YouTube
România - Ungaria, în grupa A1, contând pentru Campionatul European Malmo 2023 - YouTube

România domină Europa la sportul inventat de Ungaria și promovat de  Ronaldinho! Ce este teqballul și cine sunt jucătorii care au adus 3 medalii  la Jocurile Europene
România domină Europa la sportul inventat de Ungaria și promovat de Ronaldinho! Ce este teqballul și cine sunt jucătorii care au adus 3 medalii la Jocurile Europene

Performanță uriașă pentru România la tenis de masă! Adina Diaconu a devenit  campioană europeană U21. Tania
Performanță uriașă pentru România la tenis de masă! Adina Diaconu a devenit campioană europeană U21. Tania

Federația Română de Tenis de Masă

România a învins Franţa la tenis de masă, în semifinale, și are șansa să  câștige a treia oară consecutiv titlul european pe echipe la feminin
România a învins Franţa la tenis de masă, în semifinale, și are șansa să câștige a treia oară consecutiv titlul european pe echipe la feminin

România a învins Ungaria, 3-1, și dă baraj cu Coreea de Nord pentru  sferturile CM de tenis de masă / VIDEO
România a învins Ungaria, 3-1, și dă baraj cu Coreea de Nord pentru sferturile CM de tenis de masă / VIDEO

Echipa masculină de tenis de masă a României a condus-o pe Anglia cu 2-0,  dar a pierdut următoarele trei meciuri!
Echipa masculină de tenis de masă a României a condus-o pe Anglia cu 2-0, dar a pierdut următoarele trei meciuri!